شنبه 9 اسفند 1399
ورود اعضا
نام کاربری
کلمه عبور
بازيابی کلمه عبور  | عضويت
 
 

 

 
 
درباره همایش

ابعاد و زوایای مثبت آموزش مجازی که برآیندهایی چون عمومیت و فراگیری گسترده، تمرکز بر دیدگاه جامع در یادگیری، صرفه جویی هزینه های آموزشی، دسترسی سریع و آسان به منابع آموزشی و تحقق آرمان عدالت در امر خطیر و حساس آموزش را به همراه داشته است، زمینه های بسیار جدی از توجه روزافزون و جدیِ مبادی اندیشه و تصمیم سازی در گسترش و توسعه این امر مهم را بوجود آورده است.
تبیین مسیر علمی و عملی این روش آموزشی که بویژه در ماه های اخیر، تحت تأثیر ویروس کووید 19 سیستم های آموزش الکترونیک و از راه دور مراکز آموزشی را بیش از هر زمان دیگری، فعال نموده است، ضرورت غیر قابل انکاری است که بایستی در محافل علمی و تجربی بیش تر بدان پرداخت و آموخت .
از همین رو شناخت فرصت ها، راهبردها، ضرورت ها و پیشران های موجود در آموزش مجازی، مرکز آموزش مدیریت دولتی که خود متولی آموزش های مجازی بویژه برای مدیران و کارکنان دولت است، برآن داشته است تا همایش ملی " فرصت ها و ضرورت های آموزش مجازی" را برگزار نماید.

 

محل برگزاری همایش :  تهران - مرکز آموزش مدیریت دولتی

20 اسفند ماه 1399

مهلت ارسال مقالات تا 15 اسفند 1399

قابل توجه شرکت کنندگان گرامی؛ 
مراحل ارسال مقاله

1- لازم است از طریق منوی ثبت نام در سایت همایش عضو شوید،
2- عضویت در سایت کاملا رایگان می باشد،
3-کد کاربری شما ، ایمیل وارد شده در هنگام ثبت نام می باشد
4- پس از عضویت و دریافت کدکاربری و رمز عبور وارد پروفایل خود شده و فایل مقاله را ارسال نمایید.
نحوه حضور در همایش
1- برای حضور در همایش و دریافت گواهینامه می بایست از طریق منوی ثبت نام (حضور در همایش) وارد سامانه شوید
2- در صورتیکه قبلا در سامانه ثبت نام نموده اید کاربری و رمز ورود،کد ملی شماست در غیر اینصورت از گزینه "ایجاد کاربری جدید" نسبت به ثبت نام و دریافت کدکاربری اقدام نمایید.